Vážení zákazníci, objednané zásilky Vám bez komplikací doručíme domů přepravní službou a také naším Rozvozem Pojďnavíno.cz | Pokud se příjemce nachází v karanténě nebo v domácím léčení, napište prosím tuto informaci do poznámky a vyberte bezhotovostní platbu. Ochráníte tím naše dopravce i nás, aby mohli i nadále doručovat balíčky. Děkujeme.

Bílé FRUITY (Rousanne + Bourbulenc) | Bag in Box 3l | Vinařství Marrenon

2 hodnocení
 
Tip Efekt lupa
 

ikona_sklenkaFrancouzská svěží novinka z údolí Rhôny.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Měrná cena 88 Kč / 1 l
Cena 218,18 Kč bez DPH
264 Kč    
Kód produktu 434
Značka Marrenon
Kategorie Bílé víno
 

ikona_sklenkaElegantní, svěží a minerální víno z údolí Rhôny. Vyjadřuje nejlepší místní tradici vín. Region je proslavený víny jako Chateauneuf-du-Pape. 

 

 

 

Druh Bílé víno
Odrůda Rousanne, Bourbulenc
Zbytkový cukr suché
Alkohol 13
Objem 3 l

Nejznámější vinařství v oblasti Luberon a Ventoux, které leží na pomezí údolí Rhony a Provence. Na úpatí hory Ventoux (proslavené vrchařskou etapou Tour de France) a v přírodním parku Luberon, který je chráněným UNESCem, tam všude se nacházejí jejich vinice zcelapřirozeně v režimu bio. Tento region proslavi fil Dobrý ročník. Zdejší červená vína jsou založena na Grenache a Syrah, bílá na Vermentinu, Ugni blanc a bílé Grenache. Místní hlavní typ vína však jsou v současnosti vína růžová. Ne náhodou je víno Petula již 10 let oficiálním vínem turnaje Roland Garros.

 

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde