Maracuja | Bag in Box 5l | Vineco

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

ikona_sklenkaVinný nápoj s mnoho ovocnými vjemy, zejména citrusů, broskví atd.

Dostupnost Máme na skladě
Můžeme doručit do
6.3.2024
Měrná cena 73 Kč / 1 l
Cena 300 Kč bez DPH
363 Kč    
Kód produktu 2198
Značka Vineco
Kategorie BAG IN BOX 5l
 

Aromatizovaný vinný nápoj s nejvyšším možným obsahem hroznového vína. Jeho exotické aroma spolu s lahodnou chutí dokáže osvěžit a zároveň vyvolat příjemnou atmosféru. V nápoji dominuje jeho sladká chuť ovoce.

Druh Bílé víno, ovocné víno
Odrůda Aromatizovaný vinný nápoj, Maracuja
Zbytkový cukr sladké
Alkohol 10,0 %
Objem 5 l
Šarže M15/2022/A
| Kód výrobku (9) KN220429 |

Vinné sklepy Chomutov (Vineco), mají celkem dlouhou historii a navázaly na více než šedesátiletou tradici výroby vína v Chomutově
V místním areálu se podle dostupných pramenů začalo s lahvováním vína v roce 1949, avšak vinaření má v Chomutově historickou tradici již od středověku.

O tomto svědčí i starý název zdejší městské čtvrti Vinohrady a nebo i existence domu v dnešní Revoluční ulici z majetku starého Chomutovského vinařského rodu.

Pokračovateli chomutovské vinařské tradice je rodina Ing. Pavla Tůmy, která je stoprocentním vlastníkem firmy a hlavně stávajícího výrobního závodu, který byl jedním z nosných pilířů bývalého státního podniku ČVZ. Nestorem Chomutovského vinaření je moravský rodák a dlouholetý hnací motor bývalého st. podniku pan Václav Prát
Současné vinařství těží především ze základů, položených v uplynulých období, a uvádí na tuzemský maloobchodní i velkoobchodní trh produkty vlastní lahvovny.

V rozsáhlém sklepení o kapacitě přes 3.000.000 litrů společně leží zajímavá vína jež se urodila v blízkém okolí, tak i vína z Moravy nebo ostatních tradičních evropských zemí. Podstatná část vín však pochází ze zemí vinařského Nového Světa, především Argentiny, Chile, Brazílie, JAR nebo Austrálie, odkud majitelé díky svým osobním kontaktům vína dovážejí.