Neronet | 2017 | pozdní sběr | BIO | Vinařství Čech

4 hodnocení
 
Medailista Efekt lupa
 

ikona_sklenkaVíno intenzivní vůně lesního ovoce a tmavě granátové barvy.

Dostupnost Máme na skladě
Můžeme doručit do
30.10.2020
Měrná cena 252 Kč / 1 l
Cena 156 Kč bez DPH
189 Kč    
Kód produktu 425
Značka Vinařství Čech
Kategorie Červené víno
 

ikona_sklenkaBarva vína je tmavě granátová a výrazná. Vůně je intenzivní, nesoucí v sobě zralé lesní ovoce. Po ochutnání má víno plnost, hebkost, najdeme zde tóny vanilky, hořké čokolády a dřeva. Dochuť je zde dlouhá.

Ideální víno při kombinaci s  pokrmy ze zvěřiny nebo grilu.

Ocenění: 

 

 

Odrůda Neronet
Přívlastek pozdní sběr
Zbytkový cukr suché
Vinařská oblast Slovácká
Ročník 2017
Trať Vinohrady
Alkohol 12
Objem 0,75 l

Vinařství Čech je dalším vinařstvím v našem eshopu. Jedná se o ryze rodinné vinařství Čech, které vzniklo v roce 2010 po zániku firmy ČEBAV. V této firmě Jan Čech působil jako sklepmistr a spolumajitel, navíc dokázal tuto firmu dovést až na vinařský vrchol. Posléze se majitelé dohodli, že si každý půjde vlastní cestou a tím vzniklo toto vinařství. 
Na jaře roku 2011 majitel podlehl těžké nemoci a vlády se chopil jeho syn Petr Čech. Svými víny hned v prvním ročníku dokázal, že zdědil jen to nejlepší  a získal zatím nejvíce ocenění v historii celé firmy. 
Provozovna byla postavena v roce 2000 a nachází se na okraji Tvrdonic. Je vybavena nejmodernější vinařskou technolologií a převážná většina produkce je zaměřena na vína jakostní, ale vzniká zde i víno ledové. Vinařství hospodaří v systému ekologického zemědělství a zaměřuje se především na vysoce kvalitní přívlastková vína. Bílá vína jsou vyráběny  metodou řízeného kvašení, červená ve vinifikátorech. Nabídka obsahuje i vína vyzrálá v sudech typu barrique.

Vinařství Čech pro milovníky čísel

  • Obhospodařováno: cca22 ha vinic
  • Podoblast: Slovácká
  • Roční produkce: 90 000 lahví
  • Významná ocenění: nejlepší kolekce Král vín 2011, AWC Vienna 2011, nejúspěšnější účastník světové soutěže TERRAVINO 2011, ledové víno SAUVIGNON 2010 získalo absolutní vítězství, titul mezinárodního šampiona soutěže, národního šampiona a šampiona kategorie. Medaile z prestižních soutěží např. z Francie, USA, Belgie, Německa, Rakouska.

 

 

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde