• 1 z 2
 

Sauvignon | Bag in Box 20l | Vinařství Veselý

Neohodnoceno
 

ikona_sklenkaSudové víno balené v novém a praktickém Bag in Box 20l. Víno určené primárně do vinoték či restaurací.

Dostupnost Objednávky Po < 11.00 | Distribuce St-Pá
Měrná cena 62,10 Kč / 1 l
1 242 Kč
   
Kód produktu 352
Výrobce Vinařství Veselý
Kategorie BAG IN BOX 20l
 

ikona_sklenkaSprávná náhrada za víno dříve balené v KEG sudech. Rozměr Bag in Boxu je cca 240x240x350 - mnohem skladnější než původní KEG obaly.

• Stáčecí zařízení zdarma? - K tomuto vínu Vám zdarma zajistíme také stáčecí zařízení vč. odborné montáže. Více informací v emailu: info@pojdnavino.cz
• Doprava je řešena individuálně - po objednávce Vás budeme kontaktovat o domluvíme se společně na všem potřebném. Cena je závislá na objednaném      množství, většina odběratelů má však dopravu zdarma!

Druh Bílé víno
Odrůda Sauvignon
Přívlastek moravské zemské
Zbytkový cukr suché
Objem 20 l
Původ hroznů Morava
Alkohol 11

Ryze rodinné malé vinařství Veselý které se rozléhá na okraji malebné vesničky Moravský Žižkov patřící k nejmladším obcím na Břeclavku. Rodinná tradice zahrnuje již pátou generaci, která se věnuje pěstování vinné révy a výrobě vína. Vinice tohoto vinařství jsou nejvíce osazeny klasickými odrůdami, vhodnými pro naše podmínky a navíc jsou na výborných prosluněných polohách, které umožňují hroznům dokonale vyzrát. Budoucí vizí vinařství Veselý je obnovovat staré vinice a zaměřovat se na výsadbu rezistentních a odolných odrůd. Dříve se vinařství Veselý zaměřovalo především na sudová vína, ale nyní se rozhodli investovat a modernizovat sklepní hospodářství a stavby nových prostor, a díky tomu začali vyrábět přívlastková vína na lahvování.

lahevJednodušší vinařství kde ale cena nabízených vín ze srdce Moravy je velmi nízká vzhledem k uspokojivé kvalitě. Vyzkoušet můžete sladší Pálavu v praktickém Bag in Boxu nebo zajímavý Hibernal.

Vinařství VESELÝ pro milovníky čísel

  • Obhospodařováno: cca 20 ha vinic
  • Podoblast: Velkopavlovická

 

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde