Svatomartinské Efekt lupa
 

Svatomartinské | Müller Thurgau | 2018 | jakostní víno | Vinařství Žůrek

Neohodnoceno
 

ikona_sklenkaStaňte se prvními a předobjednejte si Svatomartinské víno již dnes!

 

Dostupnost Vyprodáno - momentálně není možné objednat
Běžná cena 128 Kč
Ušetříte 19 Kč (–15 %)
Měrná cena 145,33 Kč / 1 l
109 Kč
90,08 Kč bez DPH
   
Kód produktu 382
Značka Vinařství Žůrek
Kategorie Svatomartinské víno
 

Svatomartinské víno bude expedováno od 6. 11. 2018 , ale je lepší si ho předobjednat a to co nejdříve, protože takové víno mizí velmi rychle.

Odrůda Müller Thurgau
Přívlastek jakostní
Zbytkový cukr suché
Ročník 2018
Objem 0,75 l

Vinařství Žůrek je rodinné vinařství s pouze třemi zaměstnanci a v této rodině se dědí  z otce na syna již několik generací. Firma vznikla v roce 1990, kdy se započalo s výstavbou velkého sklepa na okraji obce, který slouží k výrobě a skladování vína, ale také k posezení pro hosty.

Z počátku vinařství produkovalo převážně vína sudová odrůdová. Po pořízení lahvovací linky se začalo víno lahvovat a tím se postupně výroba navyšovala a hlavně zkvalitňovala do dnešní podoby. Velký podíl zaujímají vína přívlastková a jakostní odrůdová. Vlastní vinohrad má pouze 1500 keřů ve 14-ti odrůdách - proto nakupuje hrozny z podoblastí Slovácké a částečně Velkopavlovické od stálých dodavatelů.

lahevVína jsou velmi kvalitní  a navíc vyráběny šetrným způsobem bez chemických úprav a stabilizace. Výroba vína je  postupně pořád modernizována a vinařství nikde nezaspává.

Vinařství Žůrek pro milovníky čísel

  • Obhospodařováno: cca 0,5 ha vinic
  • Roční produkce: 100 000 lahví
  • Významná ocenění:   Zlatý pohár 2014 Víno a delikatesy, Stříbrná medaile AWC Vienna - Neronet 2014, Zlatá medaile Muvina Prešov,  TOP 77 - Ryzlink vlašský PS 2014,Dornfelder PS 2013, Zlatá medaile MVT, Zlatá medaile Galerie rulandských vín
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde