Tramín červený | 2020 | výběr z hroznů | Vinařství Vajbar

Neohodnoceno
 
Medailista Efekt lupa
 

ikona_sklenkaJedno z nejaromatičtějších vín, které okouzluje buketem a strukturovanou chutí.

Dostupnost Máme na skladě
Můžeme doručit do
5.10.2022
Běžná cena 199 Kč
Ušetříte 8 Kč (–4 %)
Měrná cena 255 Kč / 1 l
Cena 158 Kč bez DPH
191 Kč    
Kód produktu 682
Značka Vinařství Vajbar
Kategorie Bílé víno
 

ikona_sklenkaVýraznější Tramín, která je vhodný k sladším pokrmům jako jsou např. ovocné dezerty. Barva je sytě zlatá-třpitivá, dále Vás zaujme jeho typicky odrůdová vůně připomínající pomerančovou kúru a růže. Na chuti je víno sladké až medové, výrazně kořenité s chutí letního ovoce a velmi dlouhou kořenitou dochutí.

Ocenění: 

Odrůda Tramín červený
Přívlastek výběr z hroznů
Zbytkový cukr polosladké
Vinařská oblast Velkopavlovická
Ročník 2020
Trať Kozí horky
Alkohol 13,0 %
Objem 0,75 l

Vinařství Vajbar sídlí ve vinařské obci Rakvice, která je součástí velkopavlovické vinařské podoblasti. Vinařský provoz se nachází v nově zrekonstruovaných prostorech v nedaleké obci Zaječí. Nově je doplněn o vinný bar s krásným výhledem na Kapličku a vodní nádrž Nové Mlýny. Bronislava Vajbara přivedli k vínu předci a historie vinařství v této rodině dle zmínek rodokmenu sahá až ke konci 19. století. Vinařství Vajbar je vinařstvím disponujícím širokým záběrem svých produktů od  základních sudových vín, gastro vín, predikátních vín, až po vína šumivá a Frizzante, Zaměřuje se na kvalitu a univerzálnost, proto jeho nabídka tvoří velice dobrý poměr ceny k chuti a kvalitě.

lahevVinařství nabízí zajímavou a velice dobrou řadu lehce sladších, lehkých a osvěžujících vín Frizzante. Široká nabídka přívlastkových a ROSE vín, zajímavosti typu např. odrůda Pálava s nízkým zbytkovým cukrem řazena do kategorie suché vína.

Vinařství Vajbar pro milovníky čísel

  • Obhospodařováno: cca 36 ha vinic
  • Podoblast: Velkopavlovická
  • Roční produkce: 120 000 lahví
  • Významná ocenění: Champion JAROVÍN ROSÉ 2016 a nejlepší kolekce vín, Pohár premiéra ČR a titul Champion soutěže O zlatý pohár Víno&Delikatesy, Zlatá medaile Le Mondial du Rosé 2014.