Tramín červený - Panenská sklizeň | 2016 | výběr z hroznů | Vinařství Dufek

1 hodnocení
 
Medailista Efekt lupa
 

ikona_sklenkaVyzkoušejte jedno z nejlepších vín, čím se může vinařství pochlubit. Všechno dokazují ocenění!

Dostupnost Vyprodáno - momentálně není možné objednat
Měrná cena 341,33 Kč / 1 l
Cena 211,57 Kč bez DPH
256 Kč    
Kód produktu 325
Značka Vinařství Dufek
Kategorie Bílé víno
 

ikona_sklenkaPanenská sklizeň Kerner z Vinařství Dufek, je jedna z nejlepších  vyprodukovaných sérií vín vinařství. 
Barva vína je zlato žlutá. Po nalití do sklenky je vůně omamná s tóny žluté růže a pomerančových květů.V chuti je víno mohutné, a typicky odrůdově kořenité. Dochuť vína je dlouhá se zbytkem přírodního cukru.

Ocenění: Mikulovské vinné trhy - zlatá medaile, Hustopečská pečeť - zlatá medaile

Odrůda: Jedná se o velmi starou odrůdu která vznikla volným křížením révy lesní s některou z odrůdami které pěstovali staří Římané.

Odrůda Tramín červený
Přívlastek výběr z hroznů
Zbytkový cukr polosuché
Vinařská oblast Slovácká
Ročník 2016
Trať Hušpery
Alkohol 13
Objem 0,75 l

Vinařství Dufek je tradiční rodinné vinařství z obce Svatobořice-Mistřín v podoblasti Moravské Slovácko. Bylo založeno roku 2003, kdy také vinařství vysadilo své první vinohrady. Kořeny ale sahají až hluboko do roku 1824. Všechny tratě se nacházejí na nejlepších místech Moravy s  jižní nebo jihovýchodní expozicí. Jejich hlavní filozofií je obdělávat hrozny co nejšetrněji, protože kvalita hroznů je první a nejdůležitějším předpokladem dobrého vína.

Výroba vína je realizována nejmodernější technologií, kde se podle vinaře uplatňují zkušenosti předávané z generace na generaci.

Nabídku tvoří také výroba sektů, které se vyrábějí tradiční metodou kvašením v láhvi (nazývaná Méthode tradittionale)  s dobou zráním na láhvi 18 měsíců.  Součástí vinařství je také zázemí a penzion Svatoborský sklípek.

Vinařství DUFEK pro milovníky čísel

  • Obhospodařováno: cca 46 ha vinic
  • Podoblast: Slovácká
  • Roční produkce: cca 95 000 lahví
  • Významná ocenění: umístění v knize „1000 vins du monde“ - 1000 nejlepších vín planety, Vinné trhy Pezinok - 3x Šampion, dále Muvina Prešov, Vitis Aurea Modra, Tirnavia, Šampion 43. VVT Valtice, 3x Šampion Vinařské Litoměřice
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde