100% MOŠT meruňkový | Bag in Box 3l | Vinařství Vajbar

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

ikona_sklenkaNealkoholický 100% meruňkový mošt, který je naplněn do praktického a moderního BAG in Box balení v objemu 3l.

Dostupnost Máme na skladě
Můžeme doručit do
29.5.2024
Měrná cena 153 Kč / 1 l
Cena 409 Kč bez DPH
458 Kč    
Kód produktu 737
Značka Vinařství Vajbar
Kategorie BAG IN BOX DO 3l
 

ikona_sklenkaJedná se o mošt z meruněk pěstovaných v souladu s životním prostředím. Konzervace probíhá pouze formou pasterizace, tedy bez chemických látek. 

Zcela přírodní, 50% meruňková šťáva bez konzervantů a dalších stabilizačních látek, bez přidaného cukru. Pasterizováno. Šťáva bohatá na vitamín C s vysokou energetickou hodnotou, bez alkoholu.

Mošt není filtrovaný, obsahuje proto maximum všech chuťových a buketních látek.

Můžete rovnou konzumovat, nebo ředit čistou vodou v poměru 1:1 až 1:3. Je vhodné také do studených i teplých míchaných nápojů. Praktické balení v Bag in Box o objemu 3l umožní postupné stáčení i po dobu 14 dnů a šetří vaše finanční prostředky. Ideální pro domácnosti i do gastronomie k výrobě domácích limonád v letním období a nealkoholických teplých nápojů v období zimním.

Obsahuje oxid siřičitý.

Druh Ovocný mošt
Odrůda Meruňkový mošt
Zbytkový cukr sladké
Vinařská oblast Velkopavlovická
Alkohol 0% - nealkoholické
Objem 3 l
Šarže 2421B
| Kód výrobku (9) KN220429 |

Vinařství Vajbar sídlí ve vinařské obci Rakvice, která je součástí velkopavlovické vinařské podoblasti. Vinařský provoz se nachází v nově zrekonstruovaných prostorech v nedaleké obci Zaječí. Nově je doplněn o vinný bar s krásným výhledem na Kapličku a vodní nádrž Nové Mlýny. Bronislava Vajbara přivedli k vínu předci a historie vinařství v této rodině dle zmínek rodokmenu sahá až ke konci 19. století. Vinařství Vajbar je vinařstvím disponujícím širokým záběrem svých produktů od  základních sudových vín, gastro vín, predikátních vín, až po vína šumivá a Frizzante, Zaměřuje se na kvalitu a univerzálnost, proto jeho nabídka tvoří velice dobrý poměr ceny k chuti a kvalitě.

lahevVinařství nabízí zajímavou a velice dobrou řadu lehce sladších, lehkých a osvěžujících vín Frizzante. Široká nabídka přívlastkových a ROSE vín, zajímavosti typu např. odrůda Pálava s nízkým zbytkovým cukrem řazena do kategorie suché vína.

Vinařství Vajbar pro milovníky čísel

  • Obhospodařováno: cca 36 ha vinic
  • Podoblast: Velkopavlovická
  • Roční produkce: 120 000 lahví
  • Významná ocenění: Champion JAROVÍN ROSÉ 2016 a nejlepší kolekce vín, Pohár premiéra ČR a titul Champion soutěže O zlatý pohár Víno&Delikatesy, Zlatá medaile Le Mondial du Rosé 2014.