Vážení zákazníci, objednané zásilky Vám bez komplikací doručíme domů přepravní službou a také naším Rozvozem Pojďnavíno.cz | Pokud se příjemce nachází v karanténě nebo v domácím léčení, napište prosím tuto informaci do poznámky a vyberte bezhotovostní platbu. Ochráníte tím naše dopravce i nás, aby mohli i nadále doručovat balíčky. Děkujeme.

Letní osvěžení

Prodej vína z Moravy které je osvěžující. Víno pocházející z Moravy perfektně vymyšlené pro letní dny! Ne vždy máte chuť na "klasické" víno z Moravy a to především pokud je venku zrovna vedro k padnutí a nebo chcete vzpomínat na letní dovolenou. Přesně pro ty chvíle Vám eshop Pojďnavíno.cz  zprostředkuje prodej vína z Moravy které je tím nejlepším společníkem třeba k bazénu.
V nabídce najdete vína typu Frizzante  které je lehce perlivé a s nižším obsahem alkoholu, nebo růžová vína které jsou předurčena ke svěžesti a zahradním párty.

 
109
2161109216
Značky
 
Přívlastek
Ročník
Vinařská oblast
Zbytkový cukr

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde