Svatomartinské víno

Svatomartinské víno je první víno ročníku a své Svatomartinské si můžete zakoupit online v eshopu Pojďnavíno.cz kde lze využít předprodej a proto získáte své Svatomartinské víno online jako první!
Se Svatomartinským vínem si podle tradice můžete přiťuknout poprvé až na sv. Martina 11. listopadu v 11 hodin.

Jedná se o vína online která jsou svěží a ovocitá. Sice zrála pouhých pár týdnů, ale za tuto dobu už stačila získat svůj osobitý charakter. Kvalitu a senzorické vlastnosti (barvu, aroma, chuť) musí každoročně schválit odborná komise. Až po tomto úspěšném hodnocení mohou vinaři označit svá vína známkou Svatomartinské víno.
Svatomartinská vína online jsou suchá vína se zbytkovým cukrem do 9 g/l a liší se maximálním obsahem alkoholu (u bílých a růžových Svatomartinských vín nesmí obsah alkoholu překročit 12,5 % obj. U červeného Svatomartinského vína je maximální obsah alkoholu stanoven na 13 % obj.)


Bílé Svatomartinské víno je svěží, vyrovnané, ovocité víno s příjemnou vůní, má zelenkavě-žlutou až nazlátlou barvu a vyvážený obsah kyselin a cukrů.

Růžové Svatomartinské víno se vyznačuje odstíny růžové až cibulové barvy. Jsou to rovněž svěží vína s ovocitým charakterem, jemnou tříslovinkou a příjemnou kyselinou.

Červené Svatomartinské víno se vyznačuje rubínovou až granátovou barvou a doprovází jej ovocitá či jemná květinová vůně, v chuti je hebké, sametové a harmonické s ostrou kyselinou.

 
106
1271106127
Značky
 
Odrůda
Přívlastek
Ročník
Zbytkový cukr

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde