Nabídka vinařství

Nabídka vína z Moravy z kterého pro Vás vybíráme jen to nejlepší moravské víno které se v dané oblasti produkuje. Snažíme se Vám vybrat víno z Moravy spíše od menších moravských vinařství. Především ty, o kterých víme, že hlavní důraz vín z Moravy kladou na kvalitu. Proto vám v našem eshop s vínem můžeme nabízet jen kvalitní moravské víno. Věříme, že si ve víno eshopu vyberete to nejlepší víno pro každou možnou příležitost. V případě, že byste rádi chtěli pomoci s výběrem vhodných vín, nás neváhejte jakkoliv kontaktovat.


VINAŘSTVÍ VAJBAR e-shop

Vinařství vajbra logo

Vinařství Vajbar sídlí ve vinařské obci Rakvice. Vinařství nabízí zajímavou a velice dobrou řadu lehce sladších, lehkých a osvěžujících vín Frizzante. Široká nabídka přívlastkových a ROSE vín, zajímavosti typu např. odrůda Pálava s nízkým zbytkovým cukrem řazena do kategorie suché vína.


VINAŘSTVÍ KRIST e-shop

vinařství_krist

Toto Vinařství Krist bylo založeno v roce 1996, kdy bylo taktéž jako u většiny navázáno na mnohaleté rodinné zkušenosti ve výrobě vína. Sídlo firmy se nachází v Miloticích u Kyjova, ve slovácké vinařské podoblasti. Vinařství se zabývá výhradně produkcí jakostních a přívlastkových vín té nejvyšší kvality.
Plusy vinařství je "Vyšší" řada vín pod názvem Jesus a samozřejmě dále dobře hodnocená vína na různých soutěží. Odrůdy které zde určitě stojí za povšimnutí a vinařství je pěstuje a zpracovává ve výjimečné kvalitě jsou Pálava, Sylvánské zelené, Ryzlink rýnský.


RODINNÉ VINAŘSTVÍ SEDLÁK e-shop

rodinné_vinařství_sedlák_logo_1

Jak název od prvního slova odhaluje, jedná se o vinařství s rodinným charakterem kde momentálně vládnou bratranci Milan a Jaroslav. Počátky vinařství sahají do roku 1918.
Co vinařství umí nejvíce: Vinařství klade velký důraz na kvalitu, a její vlajkovou loď najdeme mezi červeným vínem pod názvem  cuvée RENOMÉ. Vinařství nabízí, hlavně v teplém období velmi oblíbené, lehké víno kterému začali říkat Letní víno. Jedná se o cuvée odrůd Muškát a Sauvignon s velmi jemným naperlením a určitě stojí za vyzkoušení.


VINAŘSTVÍ ČECH e-shop

logo-cech


Jedná se o ryze rodinné vinařství Čech, které vzniklo v roce 2010 po zániku firmy ČEBAV. V této firmě Jan Čech působil jako sklepmistr a spolumajitel, navíc dokázal tuto firmu dovést až na vinařský vrchol. Posléze se majitelé dohodli, že si každý půjde vlastní cestou a tím vzniklo toto vinařství. 
Na jaře roku 2011 majitel podlehl těžké nemoci a vlády se chopil jeho syn Petr Čech. Svými víny hned v prvním ročníku dokázal, že zdědil jen to nejlepší  a získal zatím nejvíce ocenění v historii celé firmy...


VINAŘSTVÍ VESELÝ e-shop

vinařství_veselý_logo

 

Ryze rodinné malé Vinařství Veselý které se rozléhá na okraji malebné vesničky Moravský Žižkov patřící k nejmladším obcím na Břeclavku. Vinařství Veselý je především jednodušší vinařství kde ale cena nabízených vín ze srdce Moravy je velmi nízká vzhledem k uspokojivé kvalitě. Vyzkoušet můžete sladší Pálavu v praktickém Bag in Boxu nebo zajímavý Hibernal.


VÍNO RAKVICE e-shop

logo-rakvice-600

Vinařství obhospodařuje převážně vlastní vinice na kterých jsou vysazeny ty nejoblíbenější odrůdy pro výrobu převážně přívlastkových vín. Víno Rakvice se snaží aby jejich prodávaná vína byla podmanivá, bez výrazných kyselin, měli odlišný rukopis a čím déle se pijí, tím více chutnají.
Dále je nabízena zážitková gastronomie která příjemně doplňuje nabízená vína.

Největšími přednostmi vinařství je produkce moderních vín vhodných do gastronomie a vinoték. Produkovány jsou především nekomplikovaná vína pro široký okruh zákazníků.


 VINAŘSTVÍ ŽŮREK e-shop

O7714_300x

Vinařství Žůrek je rodinné vinařství s pouze třemi zaměstnanci a v této rodině se dědí  z otce na syna již několik generací. Firma vznikla v roce 1990, kdy se započalo s výstavbou velkého sklepa na okraji obce, který slouží k výrobě a skladování vína, ale také k posezení pro hosty.

Víno od Vinařství Žůrek, které lze koupit v našem eshopu s vínem jsou velmi kvalitní  a navíc vyráběny šetrným způsobem bez chemických úprav a stabilizace. Výroba vína je  postupně pořád modernizována a vinařství nikde nezaspává.


 

 

Nabídka vína a vinařství online jistě není konečná. Stále pro Vás získáváme další a nová vína k prodeji od těch nejlepších moravských vinařství. Proto se nabídka eshop s vínem Pojdnavino.cz stále rozrůstá a téměř každým dnem můžete nalézt nové druhy moravského vína v e-shopu. Víno které zde lze koupit se sami snažíme nejdříve sami ochutnat a až poté ho nabídnout Vám. Děláme to proto, abyte s vínem z eshopu byli vždy spokojeni. Abyste nepřišli o žádné novinky z obchodu Pojďnavíno.cz přihlašte se k odběru novinek nebo se rovnou registrujte a získejte SLEVU v našem víno eshop která se vztahuje na celý sortiment a už napořád!

 

 

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde