! Upozornění ! V období od 12. 6. - 18. 6. 2024  bude mít celý tým e-shopu dovolenou. Objednávky přijaté v tomto období budou odesílány od 19. 6. 2024 . Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto.

Nabídka vinařství

Vybíráme pro Vás jen to nejlepší víno, které se na Moravě produkuje! Víno odebíráme spíše od menších ověřených moravských vinařství, která kladou hlavní důraz na kvalitu.


VINAŘSTVÍ VAJBAR e-shop

Vinařství vajbra logo

Vinařství Vajbar sídlí ve vinařské obci Rakvice a nabízí zajímavou a velice dobrou řadu sladších, ale lehkých a osvěžujících vín Frizzante. Široká nabídka přívlastkových a ROSE vín se zajímavostmi, jako třeba odrůda Pálava s nízkým zbytkovým cukrem řazená do kategorie suchých vín.


VINAŘSTVÍ KRIST e-shop

vinařství_krist

Vinařství Krist ve slovácké vinařské podoblasti v Miloticích u Kyjova bylo založeno v roce 1996, kdy bylo stejně jako většina vinařství, navázáno na mnohaleté rodinné zkušenosti ve výrobě vína. Zabývá se výhradně produkcí jakostních a přívlastkových vín nejvyšší kvality. "Vyšší" řada vín pod názvem Jesus a odrůdy, které pěstují a zpracovávají ve výjimečné kvalitě a zaslouží si pozornost jsou Pálava, Sylvánské zelené nebo Ryzlink rýnský.


RODINNÉ VINAŘSTVÍ SEDLÁK e-shop

rodinné_vinařství_sedlák_logo_1

Jak sám název napovídá, jedná se o vinařství s rodinným charakterem, jehož počátky sahají až do roku 1918. Vinařství klade velký důraz na kvalitu, a její vlajkovou loď najdeme mezi červeným vínem pod názvem cuvée RENOMÉ. Vinařství nabízí, hlavně v teplém období velmi oblíbené, lehké víno, kterému začali říkat Letní víno. Jedná se o cuvée odrůdu Muškátu a Sauvignonu s velmi jemným naperlením, které je velmi příjemná.


VINAŘSTVÍ ČECH e-shop

logo-cech


Ryze rodinné vinařství Čech, které vzniklo v roce 2010 po zániku firmy ČEBAV. V této firmě Jan Čech působil jako sklepmistr a spolumajitel, který podnik dokázal dovést až na vinařský vrchol. Posléze se majitelé dohodli, že si každý půjde vlastní cestou a tím vzniklo toto vinařství. Na jaře roku 2011 majitel podlehl těžké nemoci a vinařství po něm převzal jeho syn Petr Čech. Svými víny hned v prvním ročníku dokázal, že nejen zdědil po svém otci to nejlepší, ale dokázal navíc získat nejvíce ocenění v historii vinařství.


VINAŘSTVÍ VESELÝ e-shop

vinařství_veselý_logo

 

Vinařství Veselý je malý rodinný podnik, který se rozléhá na okraji malebné vesničky Moravský Žižkov patřící k nejmladším obcím na Břeclavsku. Vinařství Veselý je především jednodušší vinařství kde ale cena nabízených vín ze srdce Moravy je velmi nízká vzhledem k uspokojivé kvalitě. Vyzkoušet můžete třeba sladší Pálavu v praktickém Bag in Boxu nebo zajímavý Hibernal.


VÍNO RAKVICE e-shop

logo-rakvice-600

Vinařství obhospodařuje převážně vlastní vinice, na kterých jsou vysazeny ty nejoblíbenější odrůdy pro výrobu přívlastkových vín. Víno Rakvice se snaží, aby jejich prodávaná vína byla podmanivá, bez výrazných kyselin, měla odlišný rukopis a čím déle se pila, tím více chutnala. Největšími přednostmi vinařství je produkce moderních vín vhodných do gastronomie a vinoték. Produkovány jsou především nekomplikovaná vína pro široký okruh zákazníků.


 VINAŘSTVÍ ŽŮREK e-shop

O7714_300x

Vinařství Žůrek je rodinné vinařství s pouze třemi zaměstnanci a v této rodině se dědí z otce na syna již několik generací. Firma vznikla v roce 1990, kdy se započalo s výstavbou velkého sklepa na okraji obce, který slouží k výrobě a skladování vína, ale také k posezení pro hosty. Víno od Vinařství Žůrek je velmi kvalitní a navíc také vyráběno šetrným způsobem bez chemických úprav a stabilizace.


 

 

Stále pro Vás získáváme další nová vína k prodeji od těch nejlepších moravských vinařství. Proto se nabídka našeho e-shopu neustále rozrůstá a téměř každým dnem zde můžete nalézt nové druhy moravského vína. Víno, které u nás koupíte se snažíme nejdříve sami ochutnat a až poté ho nabídnout Vám. Abyste nepřišli o žádné novinky, přihlašte se k odběru novinek nebo se rovnou registrujte a získejte SLEVU, která se vztahuje na celý sortiment bez časového omezení!