BAG IN BOX 20l

Bag in Box víno o objemu 20 litrů. Tyto Bag in Boxy 20 l jsou jedinou správnou náhradou za balení vína v KEG sudech. Takové balení je pro většinu vinoték, dle nového zákona, nedovolené.  K těmto Bag in boxům zajistíme také čerpací zařízení vč. montáže ZDARMA!*

Jedná se o cenově velmi výhodné sudové víno, které je nyní plněno do praktických kartonových obalů. Bag in Box se stává novou moderní formou balení vína a díky nové vyhlášce již není téměř jiná možnost jak víno o větším objemu balit. Nyní můžete objevit všechny výhody tohoto balení! Celosvětově je systém využíván u více než 60% dodavatelů a proto nesmí chybět ani v našem eshopu Pojďnavíno.cz. Tato řada sudového vína je vhodná především do restaurací, hotelů a vinoték.

VýhodyTrvanlivost vína - do vína není vpouštěn žádný vzduch. Samozřejmě jednoduchá manipulace a praktičnost. Už Vás nebudou čekat žádné nepříjemně těžké sudy!

Dopravy je možná přepravními společnostmi, případně ji můžeme řešit individuálně - v tomto případě Vás budeme ihned kontaktovat. Stáčení vína je možné pomocí kohoutku, nebo pomocí čerpacího zařízení (efektivnější a rychlejší způsob)
* Pokud máte zájem o čerpací zařízení, kontaktujte nás emailem na info@pojdnavino.cz a my se s Vámi domluvíme na podmínkách.

 
1112
1559111121559
Značky
Druh
Odrůda
Přívlastek
Zbytkový cukr

Stránka 1 z 2 - 33 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 33 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde