Věrnostní program

Věrnostní program pro naše stálé zákazníky. Slevy až -5%

bannery_vernost

 

Vážíme si našich věrných registrovaných zákazníků, kteří se k nám vracejí. Pro naše věrné zákazníky proto nabízíme věrnostní program, kde nabízíme zvýhodnění a slevy.  Čím více jste nám věrnější, tím větší slevu u nás máte. Po regisraci v našem e-shopu se Vám automaticky začnou počítat veškeré objednávky, které již byly zaplaceny. Vaše věrnostní sleva se vypočítá z vaší celkové útraty na našem e-shopu po celou dobu registrace. Po dosažení limitu se automaticky nastaví sleva všech dalších nákupů (pro některá speciální vína a Svatomartinská vína platí max. možná sleva 3%). 

Nákupy jsou sčítány stále a pořád a nemají žádnou časovou hranici. Sleva Vám tak zůstane i když u nás zrovna nějakou dobu nenakoupíte.

Příklad: Zákazník u nás nakoupil za 3000,- Kč, další objednávku měl za 5000 ,- Kč, další objednávku za 4000,- Kč a další objednávku za 3000,- Kč. Dosáhl tedy limitu pro slevu 2% a každá další objednávka bude zlevněna o uvedené procenta. 

 

Limity a určené slevy:
celkový objem nákupů sleva
1.500,- Kč - 14.999,- Kč sleva 1%
15.000,- Kč - 34.999,- Kč sleva 2%
35.000,- Kč - 54.999,- Kč sleva 3%
55.000,- Kč - 74.999,- Kč sleva 4%
více než 75.000,- Kč sleva 5%

 

 

Pravidla věrnostního systému:
  • Uvedené slevy platí i pro již zlevněné zboží, pro některá speciální vína a Svatomartinská vína může být max. sleva jen 3%.
  • Slevy se počítají ze zaplacených a realizovaných objednávek. Na stornované, nedokončené, nezaplacené objednávky či objednávky, které se vrátily, se sleva nevztahuje.
  • Cena produktu se o věrnostní slevu ponižuje po přihlášení uživatele. 
  • Výše slevy se počítá z celkové útraty jednoho uživatele (emailová adresa)
  • Věrnostní program neplatí pro velkoobchodní zákazníky, distributory a zákazníky kteří již mají nastavenou individuální slevu v jakékoliv výši.
  • Vyhrazujeme si právo úprav pravidel věrnostního systému včetně možnosti věrnostní systém kdykoliv pozastavit nebo zrušit.