BAG IN BOX DO 3l

Jedinečná řada vína Bag in box z moravských vinic, které je zabalené do kartonové Bag in Box 3l s potravinovým sáčkem, kterou můžete zakoupit online. Celosvětově je systém využíván u více než 60% dodavatelů!  Navíc je garantována kvalita přívlastků (kabinet, pozdní sběr). Původ hroznů je z vinic z okolí Rakvic, které byly zpracovány a naplněny do Bag in Boxů ve Vinařství Vajbar. Jedná se o víno které nabízí online eshop Pojdnavino.cz a díky svému poměru ceny a kvality je Bag in Box výbornou volbou zejména na zahradní párty, na koleje nebo jako rozlévané víno do restaurací, kde Bag in Box nabízí velmi dobré víno za vynikající cenu. 

Výhody: Trvanlivost vína - do vína není vpouštěn žádný vzduch, víno tím vydrží min. 6 týdnů. Samozřejmě jednoduchá manipulace a praktičnost, ale také cena, protože moravské víno je baleno po větším objemu a nejsou zapotřebí skleněné lahve. Proto se při výrobě ušetří a dostanete moravské víno za tu nejlepší cenu. Dále bezpečnost, skladnost a ekologii balení.

 
264
4691264469
Značky
 
Druh
Odrůda
Přívlastek
Vinařská oblast
Zbytkový cukr

Stránka 1 z 2 - 21 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 21 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde