Divoká višeň - Frizzante | ovocné víno | Vinařství Vajbar

34 hodnocení
 
Medailista Efekt lupa
 

ikona_sklenkaOvocné víno typu Frizzante, které je jako stvořené pro letní dny s višňovou chutí. 

Dostupnost Máme na skladě
Můžeme doručit do
17.4.2024
Měrná cena 183 Kč / 1 l
Cena 113 Kč bez DPH
137 Kč    
Kód produktu 55
Značka Vinařství Vajbar
Kategorie Sekty | Frizzante
 

ikona_sklenkaSpeciální ovocné víno typu Frizzante, výborně se hodící k letnímu osvěžení. Víno je temně fialové barvy. Svěží, výraznější a samozřejmě višňová vůně dává tomuto vínu svůj osobitý a nezvyklý charakter. Chuť tohoto vína je sladší, převažující chutě zralých višní s jemným perlením běžným pro tento typ vína a trošku výraznější kyselinou.
Víno je doplněno zajímavou, elegantní a čistě působící čirou PVC etiketou s bílým tiskem.

Do parných dnů ideální společník.
Doporučuji podávat podchlazené.

Ocenění: Bronzový pohár Víno&Delikatesy 2016

Odrůda Višňové víno
Přívlastek jemně perlivé víno
Zbytkový cukr sladké
Alkohol 6,5 %
Objem 0,75 l
| Kód výrobku (9) KN220421 |

Vinařství Vajbar sídlí ve vinařské obci Rakvice, která je součástí velkopavlovické vinařské podoblasti. Vinařský provoz se nachází v nově zrekonstruovaných prostorech v nedaleké obci Zaječí. Nově je doplněn o vinný bar s krásným výhledem na Kapličku a vodní nádrž Nové Mlýny. Bronislava Vajbara přivedli k vínu předci a historie vinařství v této rodině dle zmínek rodokmenu sahá až ke konci 19. století. Vinařství Vajbar je vinařstvím disponujícím širokým záběrem svých produktů od  základních sudových vín, gastro vín, predikátních vín, až po vína šumivá a Frizzante, Zaměřuje se na kvalitu a univerzálnost, proto jeho nabídka tvoří velice dobrý poměr ceny k chuti a kvalitě.

lahevVinařství nabízí zajímavou a velice dobrou řadu lehce sladších, lehkých a osvěžujících vín Frizzante. Široká nabídka přívlastkových a ROSE vín, zajímavosti typu např. odrůda Pálava s nízkým zbytkovým cukrem řazena do kategorie suché vína.

Vinařství Vajbar pro milovníky čísel

  • Obhospodařováno: cca 36 ha vinic
  • Podoblast: Velkopavlovická
  • Roční produkce: 120 000 lahví
  • Významná ocenění: Champion JAROVÍN ROSÉ 2016 a nejlepší kolekce vín, Pohár premiéra ČR a titul Champion soutěže O zlatý pohár Víno&Delikatesy, Zlatá medaile Le Mondial du Rosé 2014.