Merlot | Bag in Box 5l | suché | Vinařství Krist

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

ikona_sklenkaVíno v obalu Bag in Box z oblíbeného vinařství.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 335 Kč
Ušetříte 32 Kč (–10 %)
Měrná cena 61 Kč / 1 l
Cena 250 Kč bez DPH
303 Kč    
Kód produktu 502
Značka Vinařství Krist
Kategorie BAG IN BOX
 

 

Víno pocházející z vinařství Krist, kde si tyto vína vinařství Krist samo vyrábí a nově začalo plnit do obalu Bag in Box. Pro výrobu těchto vín používá hrozny ze zemí, které jsou uvedeny jako původ hroznů. Nejčastěji se však jedná o Slovensko.  Jistě je zde potěšující nejvýhodnější cena ze sortimentu 5l Bag in Boxů.
Druh Červené víno
Odrůda Merlot
Zbytkový cukr suché
Ročník 2018
Alkohol 11,5 %
Objem 5 l
Původ hroznů Slovensko

Vinařství Krist je další skvělá volba pro náš eshop. Vinařství Krist bylo založeno v roce 1996, kdy bylo taktéž jako u většiny navázáno na mnohaleté rodinné zkušenosti ve výrobě vína. Sídlo firmy Vinařství Krist se nachází v Miloticích u Kyjova, ve slovácké vinařské podoblasti. Vinařství Krist se zabývá výhradně produkcí jakostních a přívlastkových vín té nejvyšší kvality. Tomáš Krist se za 15 let vyšvihl na špičku moravského vinařství. Každoročně to potvrzuje ziskem celé řady medailí na domácích i zahraničních soutěžích (mezi 60 a 80 medailemi). Vína jsou zpracovávána nejmodernějšími technologiemi, mezi kterými najdeme řízené kvašení, odbourávání kyselin i školení v sudech barrique. Po přestavbě v posledních letech se nyní můžete ubytovat v penzionu, nebo využít řízené degustace v nově dostavěných částech vinařství Krist.

lahev"Vyšší" řada vín pod názvem Jesus a samozřejmě dále dobře hodnocená vína na různých soutěží. Odrůdy které zde určitě stojí za povšimnutí a vinařství je pěstuje a zpracovává ve výjimečné kvalitě jsou Pálava, Sylvánské zelené, Ryzlink rýnský.

Vinařství KRIST pro milovníky čísel

  • Obhospodařováno: cca 10 ha vinic
  • Podoblast: Slovácká 
  • Roční produkce: 100 000lahví
  • Významná ocenění: Neuburské 2007, výběr z hroznů Champion Terravino Izrael, Rulandské šedé - kabinetní 2014 - Stříbrná medaile Vinalies Paris 2015,  Sauvignon kabinetní 2014 - Champion soutěže, Vins du Monde Monaco - Bronzová medaile, Decanter London 2015 Ryzlink rýnský 2013 - Stříbrná medaile, Vinalies Paris 2014 Rulandské modré-rosé-kab 2013 - Zlatá medaile, Vinalies Paris 2014

 

 

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde