Ryzlink rýnský| Bag in Box 5l | suché | Vinařství Veselý

16 hodnocení
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

ikona_sklenkaNovinková odrůda od vinařství, která se řadí mezi nejchutnější víno vinařství.

Dostupnost Máme na skladě
Můžeme doručit do
27.10.2021
Měrná cena 79 Kč / 1 l
Cena 326 Kč bez DPH
395 Kč    
Kód produktu 406
Značka Vinařství Veselý
Kategorie BAG IN BOX
 

Víno pocházející z malé produkce, kde je ručně vyráběno z moravských hroznů a stáčeno do kartonového obalu. Jistě je zde potěšující vynikající cena k nabízené kvalitě vína.

 
Druh Bílé víno
Odrůda Ryzlink rýnský
Zbytkový cukr suché
Ročník 2018
Alkohol 12,0 %
Objem 5 l
Původ hroznů Morava

Ryze rodinné malé vinařství Veselý které se rozléhá na okraji malebné vesničky Moravský Žižkov patřící k nejmladším obcím na Břeclavku. Rodinná tradice zahrnuje již pátou generaci, která se věnuje pěstování vinné révy a výrobě vína. Vinice tohoto vinařství jsou nejvíce osazeny klasickými odrůdami, vhodnými pro naše podmínky a navíc jsou na výborných prosluněných polohách, které umožňují hroznům dokonale vyzrát. Budoucí vizí vinařství Veselý je obnovovat staré vinice a zaměřovat se na výsadbu rezistentních a odolných odrůd. Dříve se vinařství Veselý zaměřovalo především na sudová vína, ale nyní se rozhodli investovat a modernizovat sklepní hospodářství a stavby nových prostor, a díky tomu začali vyrábět přívlastková vína na lahvování.

lahevJednodušší vinařství kde ale cena nabízených vín ze srdce Moravy je velmi nízká vzhledem k uspokojivé kvalitě. Vyzkoušet můžete sladší Pálavu v praktickém Bag in Boxu nebo zajímavý Hibernal.

Vinařství VESELÝ pro milovníky čísel

  • Obhospodařováno: cca 20 ha vinic
  • Podoblast: Velkopavlovická

 

 

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde