! Upozornění ! V období od 12. 6. - 18. 6. 2024  bude mít celý tým e-shopu dovolenou. Objednávky přijaté v tomto období budou odesílány od 19. 6. 2024 . Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto.

Pálava | 2022 | výběr z hroznů | Vinařství Vajbar

Neohodnoceno
 
Medailista Efekt lupa
 

ikona_sklenkaDokonalý mazlíček, který se díky své chuti stává vlajkovou lodí tohoto moravského vinařství.

Dostupnost Máme na skladě
Můžeme doručit do
19.6.2024
Měrná cena 325 Kč / 1 l
Cena 202 Kč bez DPH
244 Kč    
Kód produktu 958
Značka Vinařství Vajbar
Kategorie Bílé víno
 

ikona_sklenkaPo nalití do sklenky uvidíme zlato-zelenkavou barvu. Vůně Této Pálavy je velmi výrazná a mohutná. Najdeme zde kvetoucí pomeranče a bez který přechází ve vůni zralých citrusů. Chuť je oblá a marmeládově sladká. Sušený ananas a exotické marmelády se snoubí s čerstvými fíky.

Ocenění: 

Odrůda Pálava
Přívlastek výběr z hroznů
Zbytkový cukr polosladké
Vinařská oblast Velkopavlovická
Ročník 2022
Trať Přítlucká hora
Alkohol 13,0 %
Objem 0,75 l
| Kód výrobku (9) KN220421 |

Vinařství Vajbar sídlí ve vinařské obci Rakvice, která je součástí velkopavlovické vinařské podoblasti. Vinařský provoz se nachází v nově zrekonstruovaných prostorech v nedaleké obci Zaječí. Nově je doplněn o vinný bar s krásným výhledem na Kapličku a vodní nádrž Nové Mlýny. Bronislava Vajbara přivedli k vínu předci a historie vinařství v této rodině dle zmínek rodokmenu sahá až ke konci 19. století. Vinařství Vajbar je vinařstvím disponujícím širokým záběrem svých produktů od  základních sudových vín, gastro vín, predikátních vín, až po vína šumivá a Frizzante, Zaměřuje se na kvalitu a univerzálnost, proto jeho nabídka tvoří velice dobrý poměr ceny k chuti a kvalitě.

lahevVinařství nabízí zajímavou a velice dobrou řadu lehce sladších, lehkých a osvěžujících vín Frizzante. Široká nabídka přívlastkových a ROSE vín, zajímavosti typu např. odrůda Pálava s nízkým zbytkovým cukrem řazena do kategorie suché vína.

Vinařství Vajbar pro milovníky čísel

  • Obhospodařováno: cca 36 ha vinic
  • Podoblast: Velkopavlovická
  • Roční produkce: 120 000 lahví
  • Významná ocenění: Champion JAROVÍN ROSÉ 2016 a nejlepší kolekce vín, Pohár premiéra ČR a titul Champion soutěže O zlatý pohár Víno&Delikatesy, Zlatá medaile Le Mondial du Rosé 2014.