! Upozornění ! V období od 12. 6. - 18. 6. 2024  bude mít celý tým e-shopu dovolenou. Objednávky přijaté v tomto období budou odesílány od 19. 6. 2024 . Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto.

Pálava | 2021 | ledové víno | Vinařství Vajbar

Neohodnoceno
 
Tip Medailista Efekt lupa
 

ikona_sklenkaSladký poklad ukazující nekonečné možnosti vína a a statečnost vinaře při čekání na mráz.

Dostupnost Máme na skladě
Můžeme doručit do
19.6.2024
Měrná cena 2 450 Kč / 1 l
Cena 405 Kč bez DPH
490 Kč    
Kód produktu 971
Značka Vinařství Vajbar
Kategorie Bílé víno
 

ikona_sklenkaSytě zlatá barva s jemným zeleným odleskem. Vůně tohoto vína je pohádková s tóny lipového květu, poté ovocných stromů, jasmínu a vše dovršují broskve s ananasem.. Chuť je samozřejmě sladká ale překvapivě svěží a bohatá s jemnými tóny medu a angreštového kompotu. Chuť končí dlouhým závěrem s překvapivé svěžími citrusy a čerstvou kyselinu.

Zbytkový cukr u této ledovky dosahuje 220,9 g/l

Odrůda Pálava
Přívlastek ledové
Zbytkový cukr sladké
Vinařská oblast Velkopavlovická
Ročník 2021
Trať Kozí horky
Alkohol 7,0 %
Objem 0,2 l
| Kód výrobku (9) KN220421 |

Vinařství Vajbar sídlí ve vinařské obci Rakvice, která je součástí velkopavlovické vinařské podoblasti. Vinařský provoz se nachází v nově zrekonstruovaných prostorech v nedaleké obci Zaječí. Nově je doplněn o vinný bar s krásným výhledem na Kapličku a vodní nádrž Nové Mlýny. Bronislava Vajbara přivedli k vínu předci a historie vinařství v této rodině dle zmínek rodokmenu sahá až ke konci 19. století. Vinařství Vajbar je vinařstvím disponujícím širokým záběrem svých produktů od  základních sudových vín, gastro vín, predikátních vín, až po vína šumivá a Frizzante, Zaměřuje se na kvalitu a univerzálnost, proto jeho nabídka tvoří velice dobrý poměr ceny k chuti a kvalitě.

lahevVinařství nabízí zajímavou a velice dobrou řadu lehce sladších, lehkých a osvěžujících vín Frizzante. Široká nabídka přívlastkových a ROSE vín, zajímavosti typu např. odrůda Pálava s nízkým zbytkovým cukrem řazena do kategorie suché vína.

Vinařství Vajbar pro milovníky čísel

  • Obhospodařováno: cca 36 ha vinic
  • Podoblast: Velkopavlovická
  • Roční produkce: 120 000 lahví
  • Významná ocenění: Champion JAROVÍN ROSÉ 2016 a nejlepší kolekce vín, Pohár premiéra ČR a titul Champion soutěže O zlatý pohár Víno&Delikatesy, Zlatá medaile Le Mondial du Rosé 2014.