Pierre Chavin

Pierre Chavin je především spolupráce mezi mistrem v oboru cuvée vín a vinifikace a specialistou na marketing vína. Na jihu Francie založili toto vinařství dva milovníci vína s hlubokými kořeny v Alsasku a Champagne. Vyrostlo od nuly a získává solidní reputaci po celém světě, od Tokia po New York. Pierre Chavin je především výsledkem intenzivní vášně a snu.


Vinařství produkuje stylová, etnická, kosmopolitní, prestižní a často unikátní vína s úzkým spojením s jejich oblastí..
Kolekce „Innovation“ je vlajkovou lodí této značky a odhaluje tvůrčího ducha Pierra Chavina, který se snaží  znovuobjevovat umění a kreativitu v oblasti kupáže vín.
Elegantní a rozmanitá kolekce „Alkohol free“ byla mimořádně populární a potvrdila reputaci Pierre Chavina mezi světovými výrobci v odvětní nealkoholických vín.
Kolekce „Organic“ symbolizuje vše, co Chavin znamená. Tato řada je současně všudypřítomná, avantgardní a hluboce zakořeněná ve své oblasti, nabízí jedinečný styl vín, díky které si Chavin získala pověst vynikající kvality.
Kolekce „Pleasure“ demystifikuje svět vína tím, že nabízí bohatá, ale přístupná vína s nádechem originality pro maximální potěšení z pití.
Kolekce „Haute couture“ odráží to nejlepší z francouzských teritorií s širokou nabídkou francouzských označení vín doplněných ručně šitými etiketami lahví.
Pierre Chavin, lídr v oblasti vinařství, zůstává stále o krok napřed před novými trendy s originálními a nečekanými výtvory ze své kolekce „Trendy“.
Kolekce „Kosher“ reaguje na světové potřeby tím, že do různých kultur a náboženství přináší výběr a rozmanitost.


Vinařství díky svému otevřenému přístupu a důkladnému pochopení potřeb spotřebitelů uspěl ve svém poslání nabízet inovativní řady vín, které kombinují tradici, eleganci a modernost.

 

348
3491348349

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem