BAG IN BOX 5l

Bag in Box víno o objemu 5 litrů - jedná se o cenově velmi výhodné sudové víno, které je plněno do praktických kartonových obalů. Bag in Box se stává novou moderní formou balení vína a to díky svým velikým výhodám. Celosvětově je systém využíván u více než 60% dodavatelů a proto nesmí chybět ani v naší online vinárně Pojdnavino.cz. Tato řada sudového vína je vhodná především na zahradní párty na koleje nebo jako rozlévané víno do restaurací, kde krabice nabízí velmi dobré víno za vynikající cenu.

VýhodyTrvanlivost vína - do vína není vpouštěn žádný vzduch, víno tím vydrží min. 6 týdnů. Samozřejmě jednoduchá manipulace a praktičnost, ale také cena, protože moravské víno je baleno po větším objemu a nejsou zapotřebí skleněné lahve. Proto se při výrobě ušetří a dostanete moravské víno za tu nejlepší cenu. Dále bezpečnost, skladnost a ekologii balení.

 
291
4211291421
Značky
 
Druh
Zbytkový cukr

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

   
 • vineco white bib Novinka Kód: 375
  Máme na skladě

  ikona_sklenkaTypický představitel plného a buketního vína z JAR. Díky praktickému většímu BAG in Box balení ho oceníte především v gastronomii.

  427 Kč (–10 %)
  385 Kč
     
  Výrobce: Vineco
 • vineco white bib Novinka Kód: 376
  Máme na skladě

  ikona_sklenkaVíno s květnatě medovou vůní a svěží chutí. Díky praktickému většímu BAG in Box balení ho oceníte především v gastronomii.

  418 Kč (–10 %)
  377 Kč
     
  Výrobce: Vineco
 • jar Novinka Kód: 372
  Do 8 - 10 dnů

  ikona_sklenkaSametově jemné červené víno, které poznalo spoustu sluníčka. Díky praktickému většímu BAG in Box balení ho oceníte především v gastronomii.

  427 Kč (–10 %)
  385 Kč
     
  Výrobce: Vineco
 •  
 • jar Novinka Kód: 374
  Máme na skladě

  ikona_sklenkaVynikající červené víno, které poznalo spoustu sluníčka. Díky praktickému většímu BAG in Box balení ho oceníte především v gastronomii.

  427 Kč (–10 %)
  385 Kč
     
  Výrobce: Vineco
 • jar Novinka Kód: 373
  Máme na skladě

  ikona_sklenkaVyhlášené červené víno, nyní navíc jako Barrique. Díky praktickému většímu BAG in Box balení ho oceníte především v gastronomii.

  427 Kč (–14 %)
  367 Kč
     
  Výrobce: Vineco

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde