BAG IN BOX Vinařství Sedlák

Bag in Box je moderní forma balení vína které můžete koupit online v eshopu Pojďnavíno.cz. V principu je Bag in Box plastový sáček naplněný vínem v kartonové krabici s praktickými uchy pro nošení. Vakuový sáček Bag in Boxu je umístěn uvnitř kartonu  a víno je rozléváno skrze malý kohoutek umístěný v tomto kartonu. Vlastnosti obalu  Bag in Boxu zaručují zachování vysoké kvality vína po delší dobu skladování a vy si tak můžete vychutnat své dobré a oblíbené moravské víno několik týdnů ve výborné kondici u sebe doma.

Výhody: Trvanlivost vína - do vína není vpouštěn žádný vzduch, víno tím vydrží min. 6 týdnů. Samozřejmě jednoduchá manipulace a praktičnost Bag in Boxu, ale také cena, protože moravské víno je baleno po větším objemu a nejsou zapotřebí skleněné lahve. Proto se při výrobě ušetří a dostanete moravské víno online za tu nejlepší cenu. Dále bezpečnost, skladnost a ekologii balení.

 
475
178514751785
Značky
 
 
Druh
Odrůda
Přívlastek
Vinařská oblast
Zbytkový cukr

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde