Spolupráce

Jste vinotéka nebo gastro provoz a zaujala Vás naše nabídka? Rádi byste nabídli svým hostům dobré víno, ale chtělo by to trošku lepší ceny a distribuci?

Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, neváhejte nás kontaktovat na email: info@pojdnavino.cz Zabýváme se také velkoobchodním prodejem do Vaši vinotéky či restaurace. Samozřejmostí je, že získáte mnohem lepší ceny, než v maloobchodním prodeji a to již od první objednávky (ceníky Vám zašleme na požádání). Navíc Vám nabízíme vlastní a pravidelný týdenní rozvoz ZDARMA, širší sortiment než na eshopu a další zákaznický servis včetně např. stáčecího zařízení také zdarma, tisku a návrhu nápojových lístků a další propagace, pochutin k vínu atd.! 

Pravidelně se pohybujeme a zavážíme Prahu, Středočeský, Královohradecký, Pardubický, Liberecký kraj a Vysočinu. Rádi budeme zavážet i Vaši provozovnu a v případě zájmu není problém domluvit osobní schůzku!

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde